COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

MELHUS BIL TRONDHEIM AS
Kvenildmyra 3, 7093 Tiller
Postboks: 6145 Torgard, 7435 Trondheim
TRONDHEIM

MELHUS BIL TRONDHEIM AS

Kvenildmyra 3, 7093 Tiller
Postboks: 6145 Torgard, 7435 Trondheim
TRONDHEIM
Telefon : 73 20 25 00
Fax : 73 20 25 01
MELHUS BIL TRONDHEIM AS

Kontakt detaljer for avdeling

Salg nybiler

Åpningstider
Mandag til fredag 08:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 15:00
Telefon
73 20 25 10
Olav Høiaas Salgssjef olav.hoiaas@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 11
Mobil: 901 91 970
Kristian Eggen Rønning Selger kristian.eggen.ronning@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 15
Mobil: 480 37 965
Steinar Vollvik Selger steinar.vollvik@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 14
Mobil: 950 46 072

Salg bruktbiler

Åpningstider
Mandag til fredag 08:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 15:00
Telefon
73 20 25 10
Trond Sjøholt Salgssjef trond.sjoholt@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 08
Mobil: 482 63 000
Vidar Tennebekk Selger vidar.tennebekk@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 13
Mobil: 926 44 700
Charlotte Ekle Selger charlotte.ekle@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 16
Mobil: 476 35 655
Frank-Robert Gustavsen Selger frank-robert.gustavsen@melhusbil.no

Direkte: 900 93 781

Mobil: 73 20 25 12

Firmabil

Åpningstider
Mandag til fredag 08:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 15:00
Telefon
73 20 25 10
Olav Høiaas Salgssjef olav.hoiaas@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 11
Mobil: 901 91 970
Karl Petter Riisem Selger karl.petter.riisem@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 18
Mobil: 90 72 88 88
Petter Schei Selger petter.schei@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 19
Mobil: 930 90 370

Finansiering

Åpningstider
Mandag til fredag 08:00 - 18:00
Lørdag 10:00 - 15:00
Telefon
73 20 25 10

Mekanisk verksted

Åpningstider
Mandag til fredag
07:30 - 16:30
Telefon
73 20 25 20
Niclas Valstrøm Servicemarkedssjef niclas.valstrom@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 21
Jon Vorhaug Avdelingsleder mekanisk verksted jon.vorhaug@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 23
Inge Krogstad Kundemottak mekanisk verksted inge.krogstad@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 24
Sturla Husøy Kundemottak mekanisk verksted sturla.husoy@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 25

Karosseri verksted

Åpningstider
Mandag til fredag
07:30 - 16:30
Telefon
73 20 25 30
Arne H. Mathisen Avdelingsleder karosseri verksted arne.mathisen@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 32
Roar Inge Løkken Kundemottak karosseri roar.inge.lokken@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 31

Deler og tilbehør

Åpningstider
Mandag til fredag
07:30 - 16:30
Telefon
73 20 25 40
Helge Skortstad Kundemottak delelager helge.skorstad@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 44
Odd Kåre Aune Kundemottak delelager odd.kaare.aune@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 42
Terje Nilssen Kundemottak delelager terje.nilssen@melhusbil.no

Administrasjon

Åpningstider
Mandag - Fredag
08:00 - 16:00
Telefon
73 20 25 00
Rune Vikvald Daglig leder rune.vikvald@melhusbil.no

Dir tlf: 73 20 25 02

Direkte: 73 20 25 03


Monica Martinsen Kolstad Salgssekretær monica.martinsen.kolstad@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 06
Kaja Sagen Salgssekretær kaja.sagen@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 07

Sentralbord

Åpningstider
Mandag - Fredag
08:00 - 16:00
Telefon
73 20 25 00
Monica Martinsen Kolstad Salgssekretær monica.martinsen.kolstad@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 06
Kaja Sagen Salgssekretær kaja.sagen@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 07