COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

MELHUS BIL TRONDHEIM AVD. TILLER
Kvenildmyra 3, 7093 Tiller
Postboks: 6145 Torgarden, 7435 Trondheim
faktura.tiller@melhusbil.no
TRONDHEIM AVD. TILLER

MELHUS BIL TRONDHEIM AVD. TILLER

Kvenildmyra 3, 7093 Tiller
Postboks: 6145 Torgarden, 7435 Trondheim
faktura.tiller@melhusbil.no
TRONDHEIM AVD. TILLER
Telefon : 73 20 25 00
Fax : 73 20 25 01
 MELHUS BIL TRONDHEIM AVD. TILLER

Kontakt detaljer for avdeling

Bilsalg

Åpningstider

Mandag til fredag 08:00 - 18:00

Lørdag 10:00 - 15:00

Telefon
73 20 25 10
Olav Høiaas Salgssjef Nybil/Nyttekjøretøy olav.hoiaas@melhusbil.no

Direkte: 73 20 25 11

Mobil: 901 91 970

Kristian Eggen Rønning Selger Nybil kristian.eggen.ronning@melhusbil.no

Direkte: 73 20 25 15

Mobil: 480 37 965

Steinar Vollvik Selger Nybil steinar.vollvik@melhusbil.no

Direkte: 73 20 25 14

Mobil: 950 46 072

Karl Petter Riisem Selger Nyttekjøretøy karl.petter.riisem@melhusbil.no

Direkte: 73 20 25 18

Mobil: 90 72 88 88
Trond Sjøholt Salgssjef Bruktbil trond.sjoholt@melhusbil.no

Direkte: 73 20 25 08

Mobil: 482 63 000
Vidar Tennebekk Selger Bruktbil vidar.tennebekk@melhusbil.no

Direkte: 73 20 25 13

Mobil: 926 44 700

Charlotte Ekle Selger Bruktbil charlotte.ekle@melhusbil.no

Direkte: 73 20 25 16

Mobil: 476 35 655

Frank-Robert Gustavsen Selger Bruktbil frank-robert.gustavsen@melhusbil.no

Direkte: 900 93 781

Mobil: 73 20 25 12

Mekanisk verksted

Åpningstider

Mandag til fredag: 07:30 - 16:30

Telefon
73 20 25 20
Niclas Valstrøm Servicemarkedssjef niclas.valstrom@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 21
Jon Vorhaug Avdelingsleder mekanisk verksted jon.vorhaug@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 23
Inge Krogstad Kundemottak mekanisk verksted inge.krogstad@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 24
Sturla Husøy Kundemottak mekanisk verksted sturla.husoy@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 25

Karosseri verksted

Åpningstider

Mandag til fredag

07:30 - 16:30

Telefon
73 20 25 30
Arne H. Mathisen Avdelingsleder karosseri verksted arne.mathisen@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 32
Roar Inge Løkken Kundemottak karosseri roar.inge.lokken@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 31

Deler og tilbehør

Åpningstider

Mandag til fredag

07:30 - 16:30

Telefon
73 20 25 40
Helge Skorstad Kundemottak delelager helge.skorstad@melhusbil.no

Direkte: 73 20 25 44

Odd Kåre Aune Kundemottak delelager odd.kaare.aune@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 42
Terje Nilssen Kundemottak delelager terje.nilssen@melhusbil.no

Administrasjon

Åpningstider

Mandag - Fredag

08:00 - 16:00

Telefon
73 20 25 00
Rune Vikvald Daglig leder rune.vikvald@melhusbil.no

Dir tlf: 73 20 25 02

Direkte: 73 20 25 03


Monica Martinsen Kolstad Salgssekretær monica.martinsen.kolstad@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 06
Kaja Sagen Salgssekretær kaja.sagen@melhusbil.no
Direkte: 73 20 25 07