COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

Melhus Bil Trondheim
Tungasletta 8
Postboks: 6145 Torgarden
post.trondheim@melhusbil.no
7047
Trondheim

Melhus Bil Trondheim

Tungasletta 8
Postboks: 6145 Torgarden
post.trondheim@melhusbil.no
7047
Trondheim
Telefon : 73 20 25 00

Kontakt detaljer for avdeling

Bilsalg

Åpningstider

Mandag til onsdag 07:30 - 18:00

Torsdag 07:30 - 19:00

Fredag 07:30 - 17:00

Lørdag 10:00 - 15:00

Telefon
73 20 25 10
Olav Høiaas Salgssjef nybil olav.hoiaas@melhusbil.no

Mobil: 90 19 19 70

Trond Sjøholt Salgssjef bruktbil trond.sjoholt@melhusbil.no

Mobil: 48 26 30 00

Tor Erling Mellingsæter Selger - næring tor.erling.mellingsaeter@melhusbil.no
Simen Hell Larsen Selger - næring simen.hell.larsen@melhusbil.no

Mobil: 932 66 540

Karl Petter Riisem Selger - næring karl.petter.riisem@melhusbil.no

Mobil: 907 28 888

Steinar Vollvik Selger steinar.vollvik@melhusbil.no

Mobil: 950 46 072

Torstein Sjøholtstrand Selger torstein.sjoholtstrand@melhusbil.no

Mobil: 959 39 351

Kristian Eggen Rønning Selger kristian.eggen.ronning@melhusbil.no

Mobil: 480 37 965

Vidar Tennebekk Selger vidar.tennebekk@melhusbil.no

Mobil: 926 44 700

Raymond Brandhaug Selger raymond.brandhaug@melhusbil.no

Mobil: 476 67 564

Mekanisk verksted

Åpningstider

Mandag til fredag 07:30 - 17:00

Telefon
73 20 25 20
Niclas Valstrøm Servicemarkedssjef niclas.valstrom@melhusbil.no

Mobil: 48 20 85 80

Roger Dahle Servicemarkedssjef roger.dahle@melhusbil.no

Mobil: 481 69 308

Jon Vorhaug Avdelingsleder mekanisk verksted jon.vorhaug@melhusbil.no

Mobil: 41 70 25 23

Vegar Lind Verkstedleder salg vegar.lind@melhusbil.no

Mobil: 473 58 733

Inge Krogstad Kundemottak mekanisk verksted inge.krogstad@melhusbil.no

Mobil: 41 70 25 24

Sturla Martinsen Kundemottak mekanisk verksted sturla.martinsen@melhusbil.no

Mobil: 482 43 117

Thomas Andreassen Kundemottak mekanisk verksted thomas.andreassen@melhusbil.no

Mobil: 953 05 147

Sturla Husøy Kundemottak mekanisk verksted sturla.husoy@melhusbil.no

Mobil: 41 70 25 25

Karosseri verksted

Åpningstider

Mandag til fredag 07:30 - 17:00

Telefon
73 20 25 00
Arne H. Mathisen Avdelingsleder karosseri verksted arne.mathisen@melhusbil.no

Mobil: 41 70 25 32

Roar Inge Løkken Kundemottak karosseri roar.inge.lokken@melhusbil.no

Mobil: 41 70 25 31

Deler og tilbehør

Åpningstider

Mandag til fredag 07:30 - 17:00

Lørdag 10:00-15:00

Telefon
73 20 25 40
Solrun Mesloe Schnitler Delesjef
Bjørn Petersen Deleselger bjorn.petersen@melhusbil.no

Mobil: 953 69 947

Helge Skorstad Kundemottak delelager helge.skorstad@melhusbil.no
Odd Kåre Aune Kundemottak delelager odd.kaare.aune@melhusbil.no

Mobil: 41 70 25 42

Terje Nilssen Kundemottak delelager terje.nilssen@melhusbil.no

Mobil: 41 70 25 45

Administrasjon

Åpningstider

Mandag - Fredag

08:00 - 16:00

Telefon
73 20 25 00
Rune Vikvald Styreleder rune.vikvald@melhusbil.no

Mobil: 91 55 25 02

Rune Hagen Daglig leder rune.hagen@melhusbil.no

Mobil: 957 09 032

Mobil: 91 69 74 41

Monica Kolstad Martinsen Salgssekretær monica.martinsen.kolstad@melhusbil.no

Mobil: 92 49 24 36

Brigitt Bright Salgssekretær brigitt.bright@melhusbil.no

Mobil: 417 02 507

Kaja Sagen Salgssekretær kaja.sagen@melhusbil.no

Mobil: 73 20 25 00

Linda Halvorsen Markedsansvarlig linda.halvorsen@melhusbil.no

Mobil: 99 36 63 63

Øyvind Lauvbakk Økonomisjef oyvind.lauvbakk@melhusbil.no

Mobil: 905 67 285

Svein Gaute Storlien Regnskapssjef svein.gaute.storlien@melhusbil.no

Mobil: 95 26 14 07

Lisa Remøy Zahl Regnskapsfører lisa.remoy.zahl@melhusbil.no

Mobil: 47 34 78 93