COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

MELHUS BIL ORKANGER
Tiltaksvegen 4 Bårdshaug Vest, 7300 Orkanger
Postboks: 6145 Torgarden, 7435 Trondheim
post.orkanger@melhusbil.no
7300
Orkanger

MELHUS BIL ORKANGER

Tiltaksvegen 4 Bårdshaug Vest, 7300 Orkanger
Postboks: 6145 Torgarden, 7435 Trondheim
post.orkanger@melhusbil.no
7300
Orkanger
Telefon : 72 48 36 00
Fax : 72 48 36 01

Kontakt detaljer for avdeling

Nye biler

Åpningstider

Man - Fre: 08:00 - 17:00

Lørdag: 10:00 - 15:00

Telefon
72483600
Morten Holseth Plassjef morten.holseth@melhusbil.no

Mobil: 48 35 11 00

Joar Wuttudal Selger joar.wuttudal@melhusbil.no

Mobil: 906 99 078

Bjørn Wraalsen Selger bjorn.wraalsen@melhusbil.no

Mobil: 907 65 657

Kenneth Sundal Selger kenneth.sundal@melhusbil.no

Mobil: 99 23 17 28

Mekanisk verksted

Åpningstider

Man-Fre: 0730 - 1600

Lørdag: Stengt

Telefon
72483613
Åge Berg Avdelingsleder verksted aage.berg@melhusbil.no

Mobil: 41 70 25 51


Arnt Olav Skjølberg Kundemottak mekanisk verksted arnt.olav.skjolberg@melhusbil.no

Deler og tilbehør

Åpningstider

Man-Fre: 0730 - 1600

Lørdag: Stengt

Telefon
72483612
Camilla Fjellgaard Kundemottak delelager camilla.fjellgaard@melhusbil.no

Mobil: 41 70 25 52

Karosseri verksted

Åpningstider

Man - Fre: 07:30 - 16:00

Lørdag: Stengt

Telefon
72483611
Åge Berg Avdelingsleder verksted aage.berg@melhusbil.no

Mobil: 41 70 25 51


Administrasjon

Åpningstider

Man - Fre: 08:00 - 1600

Lørdag: Stengt

Telefon
73202500
Morten Holseth Plassjef morten.holseth@melhusbil.no

Mobil: 48 35 11 00

Monica Kolstad Martinsen Salgssekretær monica.martinsen.kolstad@melhusbil.no

Mobil: 92 49 24 36

Linda Halvorsen Markedsansvarlig linda.halvorsen@melhusbil.no

Mobil: 99 36 63 63

Øyvind Lauvbakk Økonomisjef oyvind.lauvbakk@melhusbil.no

Mobil: 905 67 285

Svein Gaute Storlien Regnskapssjef svein.gaute.storlien@melhusbil.no

Mobil: 95 26 14 07

Lisa Remøy Zahl Regnskapsfører lisa.remoy.zahl@melhusbil.no

Mobil: 47 34 78 93