COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

MELHUS BIL STEINKJER
Molovegen 10, 7714 Steinkjer
Postboks: 6145 Torgarden, 7435 Trondheim
faktura.steinkjer@melhusbil.no
AVD. STEINKJER

MELHUS BIL STEINKJER

Molovegen 10, 7714 Steinkjer
Postboks: 6145 Torgarden, 7435 Trondheim
faktura.steinkjer@melhusbil.no
AVD. STEINKJER
Telefon : 74 17 06 00
Fax : 73 20 25 01

Kontakt detaljer for avdeling

Bilsalg

Åpningstider

Man - Fre: 08:00 - 16:00

Lørdag: 10:00 - 13.00

Telefon
74 17 06 00
Gunnar Skogset Plassjef gunnar.skogset@melhusbil.no

Mobil: 953 37 077

Anette Hammer Ford produktansvarlig selger anette.hammer@melhusbil.no

Mobil: 992 38 432

Kim Kvaring Bruktbilsjef kim.kvarving@melhusbil.no

Mobil: 474 17 173

Hallvard Riseth Fjone Selger hallvard.riseth.fjone@melhusbil.no

Mobil: 903 39 113

Rolv Einar Grande Bilkoordinator rolv.einar.grande@melhusbil.no

Mobil: 977 28 790

Mekanisk verksted

Åpningstider

Man - Fre: 07:30 - 16:00

Lørdag: 10:00 - 13.00

Telefon
74 17 06 00
Arne Fredrik Volan Mekaniker arne.fredrik.volan@melhusbil.no

Telefon: 74 17 06 00

John Petter Susegg Mekaniker john.petter.susegg@melhusbil.no

Telefon: 74 17 06 00

Tommy Kvernmo Mekaniker tommy.kvernmo@melhusbil.no

Telefon: 74 17 06 00

Kent Rokhaug Mekaniker kent.rokhaug@melhusbil.no

Telefon: 74 17 06 00

Catalin Pasculescu Mekaniker catalin.pasculescu@melhusbil.no

Telefon: 74 17 06 00

Andreas Bratberg Lærling andreas.luther.bratberg@melhusbil.no

Telefon: 74 17 06 00

Karosseri verksted

Åpningstider

Man - Fre: 07:30 - 16:00

Torsdag: 07:30 - 18:00

Lørdag: 10:00 - 13.00

Telefon
74 17 06 00
Morten Brøndbo Verkstedleder morten.brondbo@melhusbil.no

Mobil: 99 74 86 46

Kristian Oppebøen Kundemottak kristian.oppeboen@melhusbil.no

Mobil: 92 21 55 90

Andreas Saxhaug Hansen Kundemottak andreas.saxhaug.hansen@melhusbil.no

Mobil: 91 57 20 73

Arve Aunan Kundemottak arve.aunan@melhusbil.no

Mobil: 99 38 86 24

Ola Grønnesby Kundemottak ola.gronnesby@melhusbil.no

Mobil: 41 46 60 12

Rolf Skogheim Klargjører rolf.skogheim@melhusbil.no

Telefon: 74 17 06 00

Deler og tilbehør

Åpningstider

Man - Fre 07:30 - 16:00

Lørdag: 10:00 - 13.00

Telefon
74 17 06 00
Åge Lillemark Delesjef age.lillemark@melhusbil.no
Åge Lillemark Delesjef age.lillemark@melhusbil.no

Mobil: 922 17 570

Kristian Oppebøen Kundemottak kristian.oppeboen@melhusbil.no

Mobil: 922 15 590

Andreas Saxhaug Hansen Kundemottak andreas.saxhaug.hansen@melhusbil.no

Mobil: 915 72 073

Arve Aunan Kundemottak arve.aunan@melhusbil.no

Mobil: 993 88 624

Administrasjon

Åpningstider

Man - Fre 07:30 - 16:00

Lørdag: 10:00 - 13.00

Telefon
74 17 06 00
Gunnar Skogset Avdelingsleder gunnar.skogset@melhusbil.no

Mobil: 953 37 077

Linda Halvorsen Markedsansvarlig linda.halvorsen@melhusbil.no

Mobil: 99 36 63 63